KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17454028

nr 1745 4028

Olle Nordberg

(1905-1986), Sverige

Signerad, daterad 1940. Blandteknik, bildmått: 27x35, rym;43x56 cm

Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.

måndag 1 december 2025
kl 19:02:02

Olle Nordberg

Läs mer om Olle Nordberg