KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17454028
nr 1745 4028
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Signerad, daterad 1940. Blandteknik, bildmått: 27x35, rym;43x56 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
måndag 1 december 2025
kl 19:02:02